goalzero

Kloubit dohromady outdoor a technologie to chce nadšení a pionýrského ducha. Výrobci solárních panelů a powerbank GoalZero se to daří na jedničku. V Čechách hlavně díky výhradnímu dovozci Jirkovi Jedličkovi.

Díky solárním panelům a powerbankám od tohoto inovativního amerického výrobce už „došla mi baterka“ přestává být výmluvou, proč nevylézt ze stanu a nevytáhnout ten který přístroj, když je venku zima a ze spacáku se nechce.

  • Solární panel Nomad – praktický, skladný a lehký pomocník, kterého můžete mít kdykoli po ruce.
  • Power banka Goal Zero Sherpa 100 – malá s neskutečnou kapacitou, co hravě dodá štávu Vašemu foťáku, kameře, smartphonu, notebooku či čelovce. I pokud se na svět rádi díváte z ptačí perspektivy, Sherpa je řešení pro Vás. Při svém několikadenním bivakovém přeletu na paraglidu přes centrální Tian Šan byl Martin z nabíjení z Sherpy za letu nadšený.
  • Solární panel Goal Zero Boulder 15 – „Kluci z těhle panelů dobijete i autobaterku!“ dozvěděli jsme se od velkého nadšence technologií a odvážných projektů všeho druhu, výhradního distributora Goal Zero v ČR, Jirky Jedličky. Panely Boulder 15 bereme pod velké kopce – v základním táboře takováto věc nemůže chybět.
  • Není nic lepšího než si po zasloužené horské večeři pustit song, co člověku celý den při stoupání hrál v hlavě. Zapomeňte při tom na dávání mobilu do ešusu a podobných fíglů. O pořádný zvuk na bivaku nebo ve stanu se postará Goal Zero Rock Out 2