hanibal

Že mezi outdoorovými obchody už nejsou srdcaři, co tomu fakt rozumí? To jste ještě nebyli v Hanibalu!

Nadšení a zkušený personál shromážděný kolem bratrů Lázičků, velmi promyšlený sortiment, recenze, testování pro veřejnost a spousta dalších akcí v rámci Hanibal Outdoor Academy. Zkrátka Hanibal je „mnohem víc než jen obchod“. Najdete ho v Praze na Korunní 16 a Senovážném náměstí 20.

S výběrem materiálu a sháněním na poslední chvíli před odjezdem nám pomohl Ondra Vacek.  

Z hanibalýho sortimentu nám velkou službu dělají například –

    • Vařiče JetBoil – velký JetBoil Sumo bereme, když je místo v batohu, protože je skvělý na roztápění sněhu a malý JetBoil Flash, ten se vleze vždycky.  
    • Brýle Julbo – pro nás pražské šampóny je samozřejmě nejdůležitější vypadat “frí kůl a in” za jakýkoli okolností. A že mají superkvalitní UV skla, co se jen tak neodřou? To se přeci u Julba rozumí samo sebou.
    • Termoprádlo Devold Expediton – Když zimní slunce ještě moc nehřeje nebo se už schovalo za obzor a Vám ve stanu či na bivaku jde pára od úst.
    • Velké lehké batohy Boll Quantum 72-90 RF – Tyhle „krysy“ od českého výrobce Boll jsou ve svém živlu, když nahoru do doliny nebo na kopec potřebujete dostat vše potřebné na pár dní a spoustu horské srandy. Do batohů se vleze snad úplně všechno a zvenku díky promyšleným poutkům rychle přiděláte lyže, stativ a další věci, je-li potřeba.
    • Spolehlivý stan Jurek Dome 3 – Je tak akorát těžký, aby ustál nejrůznější vysokohorské fujavice a víc než dostatečně prostorný pro dva a lidi a materiál, když se z něj kvůli počasí nemůžete pár dní hnout.